Produkt: EX10310004

|

Model: RO-101S MORION BIG SERVICE

Filtry do wody - zestaw 3 szt.

279,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Wydajność – filtr K2 usuwa z wody związki organiczne i aktywny chlor
  • Skuteczność – filtr K5 zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne, jak piasek czy rdza
  • Wygoda – filtr K7M mineralizuje wodę
  • Jakość – poprawia smak napojów i jedzenia
  • Zdrowie – element aktywnego trybu życia

OPIS PRODUKTU

Filtry do wody - zestaw 3 szt.

Zestaw filtrów do wody marki Aquaphor służy do oczyszczania wody oraz jej mineralizacji. Model RO-101S MORION BIG SERVICE pasuje do systemu odwróconej osmozy o nr. kat. 10310003. Filtry charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Wkłady do filtrów wody Aquaphor – opis

Wstępne oczyszczenie wody możliwe jest dzięki filtrowi K5. Wykonany z polipropylenu wkład zatrzymuje cząstki typu rdza czy piasek o wielkości do 5 mikronów. Żywotność elementu wynosi 4 miesiące.

Skuteczne usuwanie związków organicznych i aktywnego chloru zapewnia filtr K2. Został wykonany z bloków węglowych z wykorzystaniem włókna AqualenTM oraz aktywowanego węgla kokosowego. Zatrzymuje drobinki o wielkości do 3 mikronów. Element posłuży 4 miesiące.

Mineralizację wody w wapń, magnez, sód i potas gwarantuje wkład K7M. Składa się z włókna jonowymiennego AqualenTM z bezpiecznym srebrem w aktywnej formie jonowej. Świetnie filtrujący wodę element wymienia się co 12 miesięcy.

Komplet filtrów Aquaphor jest bardzo łatwy w instalacji. Pozwoli doskonale oczyścić wodę z kranu oraz poprawić jej smak. Zamów model RO-101S MORION BIG SERVICE z dostawą pod wskazany adres!

DANE TECHNICZNE

Oceny i opinie