Produkt: EX10380012

|

Model: LISS 10X8G CO2

Naboje do wody sodowej - 10 sztuk

34,99 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – zestaw zawiera 10 nabojów na dużo wody gazowanej
  • Bezpieczeństwo – dzięki stalowej obudowie gaz ulatnia się tylko podczas użytkowania
  • Jakość – 100% czystego CO2 (dwutlenek węgla)
  • Brak daty ważności – może być przechowywany przez długi czas, ponieważ czysty gaz nie ma daty przydatności do spożycia
  • Łatwa obsługa – błyskawicznie stworzysz wodę gazowaną

OPIS PRODUKTU

Naboje do wody sodowej do Twojego syfonu!

Czy kończą Ci się naboje do wody gazowanej do Twojego syfonu? W takim razie naboje do wody sodowej LISS 10X8G CO2 od Liss są właśnie dla Ciebie! Wymień naboje w mgnieniu oka i zawsze bądź gotowy. Dzięki zestawowi nabojów CO2 zawsze masz zapasowy wkład, a Twoi goście będą cieszyć się świeżą wodą!

Praktyczne i proste — naboje CO2 do syfonu!

Naboje do wody gazowanej są wypełnione w 100% czystym i wysokiej jakości CO2 (dwutlenek węgla). Produkują idealnie czystą wodę gazowaną. Jedna kapsułka zawiera 8 g CO2, co wystarczy na kilka szklanek wody.

Zakres dostawy obejmuje 10 nabojów do wody sodowej. Dzięki temu na dłuższą metę zawsze masz kapsułkę w zapasie. Naboje nie mają daty ważności, dlatego zawsze można je przechowywać. Nadają się do każdego zastosowania, zarówno profesjonalnego, jak i prywatnego, bez względu na to, jak szybko je zużywasz.

Dzięki stalowej obudowie gaz jest bezpiecznie przechowywany i wydostaje się tylko podczas używania syfonu. Ponieważ jednak jest to nabój, w którym gaz jest przechowywany pod ciśnieniem, przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcję obsługi i dla własnego bezpieczeństwa postępować zgodnie z instrukcją!

DANE TECHNICZNE