Produkt: EX10012563

|

Model: RC-WDP02

Dyspenser do folii spożywczej z ostrzem - czarny - Royal Catering

239,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-3 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Pojemność – oferuje miejsce na rolki o średnicy do 15 cm i szerokości 48 cm
  • Solidność – stabilna konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego (ABS)
  • Ostrość – łatwe porcjowanie folii za pomocą noża odrywającego
  • Bezpieczeństwo – antypoślizgowe nóżki utrzymują sprzęt na miejscu
  • Praktyczność – wieko pozostaje otwarte do wymiany rolki

OPIS PRODUKTU

Podajnik folii do dużych rolek

Niezależnie od tego, czy chodzi o torebkę z resztkami, czy o utrzymanie świeżości owoców i warzyw przez noc. Opakowania powinny być łatwo dostępne w każdej kuchni. Dlatego zawsze dobrze mieć pod ręką dyspenser do folii spożywczej z Royal Catering. Wystarczy kilka prostych kroków, aby urwać odpowiedni kawałek folii i bezpiecznie schować produkty.

Po prostu praktyczny! Dyspenser do folii marki Royal Catering

Czy potrzebujesz często utrzymywać świeżość dużych ilości jedzenia? W takim razie dyspenser do folii spożywczej jest właśnie dla Ciebie. Dzięki obudowie pomieści rolki o średnicy 15 cm i szerokości 48 cm. Z łatwością użyjesz kilku metrów folii i oderwiesz ją kawałek po kawałku. Ostry nóż szybko i niezawodnie przycinana folię do odpowiedniego rozmiaru. Podajnik folii umożliwia również równomierne jej rozwijanie. Jeśli chcesz wymienić rolkę, pokrywa pozostaje otwarta, dopóki nie zamkniesz jej ponownie.

Konstrukcja wykonana z ABS (tworzywa sztucznego) jest nie tylko wyjątkowo stabilna i nadaje się do codziennego użytku. Wszystkie elementy również łatwo wyczyścisz. Zapobiega to zabrudzeniu urządzenia, a tym samym pakowanych produktów. Antypoślizgowe gumowe nóżki zawsze umożliwiają bezpieczną obsługę dyspensera do folii. 

DANE TECHNICZNE