Produkt: EX10050384

|

Model: ULX-4X25

Segregator na śmieci - 4 x 25 l - możliwość układania w stos

189,00 zł
Ceny zawierają VAT

Gotowe do wysyłki!

Czas dostawy to ok. 1-2 dni

W 100% bezpieczna płatność

  • Praktyczność – cztery indywidualnie ustawianych w stos pojemników z łatwymi do otwarcia pokrywkami
  • Przestronność – pojemność 4 x 25 l
  • Wszechstronność – pojemniki nie tylko do segregowania śmieci, ale także idealne do przechowywania narzędzi, akcesoriów itp.
  • Wytrzymałość – solidne uchwyty do niezawodnego podnoszenia i przenoszenia
  • Widoczność – naklejki z oznaczeniami do szybkiego wyboru

OPIS PRODUKTU

Nadaje się nie tylko do odpadów: segregator na śmieci marki ulsonix z możliwością układania koszy w stosy

Zaawansowany segregator na śmieci z asortymentu ulsonix składa się z czterech czarnych pojemników o pojemności 25 l każdy. Wszystkie kosze można dowolnie łączyć i układać w stosy. Za pomocą obszernych klap łatwo napełnisz pojemniki nawet, kiedy stoją jeden na drugim. Łatwo dostępny i zajmujący mało miejsca system jest idealny do segregacji odpadów, opakowań, szkła i papieru. Sprawdzi się również do porządkowania materiałów lub narzędzi w biurze, piwnicy czy warsztacie.

Kosze do segregacji śmieci wraz z naklejkami z oznaczeniami

Aby zapewnić maksymalne wykorzystanie sortownika na śmieci, w zakresie dostawy znajdują się naklejki z oznaczeniami. Dzięki temu bez trudu umieścisz konkretne odpady w odpowiednim koszu na śmieci. Za sprawą wytrzymałych uchwytów niezawodnie przetransportujesz pełne pojemniki, a dzięki zdejmowanym pokrywom szybko i całkowicie je opróżnisz.

Wykonane z polipropylenu kosze do segregacji odpadów są bardzo odporne na wilgoć, chemikalia i środki czyszczące. Odznaczają się więc trwałością. Dzięki gładkiej powierzchni mycie przebiega szybko i dokładnie. Jednocześnie polipropylen jest lżejszy od większości innych tworzyw sztucznych. Oznacza to, że system segregacji odpadów wyróżnia się bardzo niską wagą.

DANE TECHNICZNE